SLUŽBY

PR KOMUNIKÁCIA

Aj keď Public Relations predstavuje skôr beh na dlhé trate, na rozdiel od reklamy, dlhodobo buduje dobré meno firmy a vzťahy s cieľovou skupinou. Preto je najlepšia cesta pri vytváraní značky práve PR. Potrebujete predsa získať dôveryhodnosť. Zabezpečíme vám uverejnenie článkov alebo tipov v printových médiách a na internete. Spropagujeme rôzne produkty, služby ale aj vašu osobnosť.

KOMUNIKÁCIA NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Viete ako osloviť online generáciu mladých? Práve na sociálnych sieťach! Zabezpečíme vám kompletnú správu sociálych sietí od Facebooku, Instagramu, Twitteru až po Google+. Posilníme povedomie o vašej značke prostredníctvom lajkov, followerov, zdieľaní a twittov. Pomôžeme vám vybudovať sociálnu komunitu a aktívne sa zhovárať s fanúšikmi. S našou pomocou vám pomôžeme zviditeľniť “vašu tvár” a nadviazať kontakt s ďalšími zákazníkmi.

TLAČENÉ PERIODIKÁ NA KĽÚČ

Pripravujeme časopisy, noviny, letáky či iné tlačoviny na kľúč. Postaráme sa o kompletnú tvorbu výroby časopisov, novín či iných tlačových materiálov o vašej firme. Redakčné spracovanie textov, zalomenie (texty + obrázkové prílohy), textové a obsahové korektúry a prípravu dát na tlač nechajte na nás.

COPYWRITING, IDEA MAKING, BLOGY

Namiešame pre vás tu pravú zmes písmen a slov, ktoré zákazníkov vtiahnu do vášho príbehu. Zabezpečujeme copywriting – texty, ktoré zapadnú priamo na váš web a zaujmú cieľovú skupinu. Postaráme sa o idea making – reklamné texty, ktoré vystihnú hlavnú myšlienku vašej kampane a upútajú pozornosť.  A tiež pripravujeme články na blogy, ktoré pritiahnu oči tých pravých čitateľov.