SLUŽBY

PR KOMUNIKÁCIA, PR ČLÁNKY V MÉDIÁCH

Public Relations dlhodobo buduje dobré meno firmy a vzťahy s cieľovou skupinou. Preto je najlepšia cesta pri vytváraní značky práve PR. Kvalitná PR komunikácia nie je založená len na rozposielaní nudných tlačových správ. Zakladáme si na dobrých vzťahoch s novinármi a ponúkame im kvalitné a zaujímavé texty. Veľakrát v redakciách potrebujú netradičné nápady a my im ich práve preto ponúkame. Každý text prispôsobujeme na konkrétnu rubriku do vhodného média. Našou úlohou je zabezpečiť, aby sa potrebné informácie prostredníctvom článkov, tipov, súťaží, rozhovorov, reportáží, rád odborníkov či testovania produktov dostali do povedomia spotrebiteľov a priniesli vám potrebný zisk.

KOMUNIKÁCIA NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Viete ako osloviť online generáciu mladých? Práve na sociálnych sieťach! Zabezpečíme vám kompletnú správu sociálych sietí: Facebook, Instagram či Twitter. Posilníme povedomie o vašej značke práve prostredníctvom lajkov, followerov, zdieľaní a twittov. Pomôžeme vám vybudovať sociálnu komunitu a aktívne sa zhovárať s fanúšikmi. S našou pomocou vám pomôžeme zviditeľniť „vašu tvár“ a nadviazať kontakt s ďalšími zákazníkmi. Vďaka tým správnym „ingredienciám“ uvaríme recepty (príspevky) ktoré zaujmú nejedno oko vášho klienta. Nás tiež nájdete na Facebooku a Instagrame.

TLAČENÉ PERIODIKÁ NA KĽÚČ

Pripravujeme časopisy, noviny, letáky či iné tlačoviny na kľúč. Postaráme sa o kompletnú tvorbu výroby časopisov, novín či iných tlačových materiálov o vašej firme. Redakčné spracovanie textov, zalomenie (texty + obrázkové prílohy), textové a obsahové korektúry a prípravu dát na tlač nechajte na nás.

COPYWRITING, IDEA MAKING, REDIGOVANIE, TEXTY PIESNÍ

Namiešame pre vás tu pravú zmes písmen a slov, ktoré zákazníkov vtiahnu do vášho príbehu. Zabezpečujeme copywriting – texty, ktoré zapadnú priamo na váš web a zaujmú cieľovú skupinu. Postaráme sa o idea making – reklamné texty, ktoré vystihnú hlavnú myšlienku vašej kampane a upútajú pozornosť.  A tiež pripravíme články na váš blog, ktoré pritiahnu oči tých pravých čitateľov. Ak si neviete dať rady s gramatikou a štylistikou, postaráme sa aj o editovanie vašich textov. Okrem toho sa venujeme aj tvorbe piesní. Potrebujete originálny text a chytľavú melódiu? Potom ste na správnom mieste.